Watra Mrozy - Pogoń Siedlce 2005 0:6

Watra Mrozy - Pogoń Siedlce 2005   0:6

W dniu 26 września Pogoń Siedlce rocznik 2005 udał się do Mrozów, gdzie rozegrał kolejny mecz ligowy z tamtejszą Watrą. Początek spotkania należał do Pogoni. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 5 minuty. Bartosz Mierzejewski wyłożył piłkę Oliwierowi, który otworzył wynik spotkania na 0:1.

Wykonany rzut rożny przez Sidora w 13 minucie i doskonałe dośrodkowanie, które wykorzystuje Oli, zmienia wynik na 0:2. To Pogoń pomimo różnicy wieku przeważała i kontrolowała grę. W 29 minucie Pogoniści ponownie przeprowadzili bramkową akcję – asysta Mateusza Pszczela przy bramce Mikołaja Lipińskiego, który ustalił wynik pierwszej połowy na 0:3.

Druga odsłona to nadal przewaga podopiecznych Blachy. W 35 minucie na listę strzelców wpisał się Czarek Marciniak, który strzałem z dystansu pokonał golkipera gospodarzy. Pięć minut później składną akcję z lewej strony przeprowadzili Igor z Hubertem. Po celnym strzale Nowaka w 40 minucie wygrywamy 0:5.

W doliczonym czasie po asyście Piotrka Krasnodębskiego, Mateusz Pszczel ustalił wynik meczu na 0:6

Podsumowując spotkanie z Watrą można powiedzieć, że gra naszych piłkarzy może cieszyć.