Pogoń Siedlce - Victoria Kałuszyn 5:0

W dniu dzisiejszym Pogoń 2005 zagrała zaległy mecz z Victorią Kałuszyn.

Pogoda nie sprzyjała obu zespołom. Silny wiatr nie pomagał w rywalizacji.

Początek meczu to wyrównana gra obydwu drużyn. Jednak z upływem czasu gospodarze zaczęli przeważać. Nie potrafiliśmy w dogodnych sytuacjach wykończyć akcji skutecznym strzałem, aż do 20 minuty. W tym czasie w polu karnym został sfaulowany Sidor. Sędzia podyktował rzut karny, który Oliwier zamienił na bramkę otwierając wynik meczu. Pierwsza połowa zakończyła się 1:0.

Początek drugiej połowy to przewaga Pogoni. W 35 minucie Igor odebrał piłkę przeciwnikowi i po indywidualnej akcji, i strzale z 14 metra podwyższył wynik na 2:0.

Dalsza cześć meczu to składne akcje podopiecznych Blachy, jednak bez efektu bramkowego, aż do 40 minuty. Wtedy Mikołaj Lipiński strzelił bramkę na 3:0.

Pogoń kontrolowała grę do samego końca. W międzyczasie w 49 minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Mrozik, zmieniając wynik na 4:0. Hubert Nowak w 56 minucie ustalił wynik meczu na 5:0.

Reasumując przebieg meczu, widoczna była przewaga naszej drużyny. Szkoda tylko szans, których niewykorzystaliśmy.