Konsultacja Kadry OZPN Siedlce
Trener Robert Gójski powołał zawodników z roczników 2004 oraz 2005 na konsultację naborową organizowaną przez MZPN.
Z naszej drużyny powołania dostało sześciu chłopców: Dominik Leszczuk; Kacper Stankiewicz; Tymoteusz Grochowski; Igor Szostek; Oliwier Kryszczuk oraz Kacper Sidorczuk, który niestety nie mógł się wstawić z powodu choroby.
Miejsce Sidora uzupełnił Adrian Wrzosek. Siedlecki OZPN w pierwszym meczu zremisował bezbramkowo z Warszawą II , natomiast w drugim wygrał z OZPN Płock i Ciechanów 2:1.
W meczu o trzecie miejsce z Radomiem w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, tego dnia karne lepiej wykonywali zawodnicy z Radomia. Ostatecznie OZPN Siedlce zakończył konsultację na czwartym miejscu.
Z gry naszych zawodników możemy być zadowoleni, chłopcy pokazali się z dobrej strony.
Brawo WY.