Przegrana z UKS Białe Orły

Pogoń Siedlce rocznik 2005 w sobotę 20 sierpnia rozegrał kolejny sparing, tym razem w Warszawie z UKS Białe Orły. Drużyna nie weszła dobrze w mecz i już w 2 minucie po błędzie naszej obrony straciliśmy bramkę. Pierwsze 10 minut meczu to przewaga gospodarzy, dużo podań po tym czasie wracamy do gry. Stosujemy pressing i zaczynamy stwarzać zagrożenie pod bramką Orłów. Słabsza dyspozycja napastników sprawia, że nie potrafimy umieścić piłki w siatce chociaż dogodnych sytuacji nie brakowało.

Drugą połowę zaczęliśmy od dobrze wyprowadzonej akcji, jednak nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam z bramkarzem. Orły niejednokrotnie stwarzały zagrożenie pod naszą bramką, jednak Tymek popisał się dobrymi interwencjami chroniąc naszą drużynę przed utratą gola.

Raz po raz prostopadłymi podaniami uruchamialiśmy napastników. W dogodnych sytuacjach nie potrafiliśmy wyrównać wyniku meczu. Jak to przeważnie bywa, niewykorzystane sytuacje mszczą się i tak było tym razem. Gospodarze wyprowadzili kontrę i tym samym straciliśmy kolejną bramkę ustalając wynik meczu na 2:0

Mecz przegrywamy, ale doświadczenie, które zdobywamy na pewno zaprocentuje.